Ziyaretçi Defterine Yaz

Adınız, Soyadınız:  
E-posta:  
Mesajınız:  
Gönder  
(*) Doldurulması Zorunlu Alanlardır.
 

Seyfettin Kabar   { 22.10.2016 }

Ali hocam neyinizden satın aldım çok memnun kaldım siz ozaman yurt dışına bulunmaktaydınız sizinle sohbet etme imkanı bulamadım size zahmet olmaz ise hocam bana çalışma notalarından gönderirmisiniz ben Yen'i öğreniyorum Allah'a emanet olun

Muhammet Enes Tiryaki   { 20.08.2016 }

Ney satın almak istiyorum ve iyi , güzel olsun diye arastiriyorum yardımcı olursanız sevinirim

zuhal yigit   { 20.02.2014 }

Selamun aleykum.. ben yaklasik 4 yildir ney uflemek istiyorum ve yakin bir zamanda bir ahbabin vinde pilastik bir ney gordum ve ona ufleyipte o guzelligi yakindan gorunce ney sevdam alevlendi birebir bir ders almam soz konusu degil videolarla birseyler yapabilirim galiba.. askimin gucune inaniyorum yapabilirim.. gercek bir ney almak istiyorum nereden ve nasil alabilirim ve de nasil bir ney almzliyim bir acei olarak..

mustafa atcı   { 24.08.2013 }

merhaba hocam ben mansur neyimi yağladıktan sonra kuruması için pencereye koymuştum sonrasında güneş gelmiş ve neyimde bir miktar eğilme olmuş. düzeltme imkanım var mı ne tavsiye edersiniz? teşekkürler..

ömer   { 17.07.2013 }

s.a. neyleriniz çok hoşuma gitti fiyatını öğrenmek istiyorrum.

elif şimşek   { 02.05.2013 }

siteniz ve hizmetleriniz çok güzel başarılarınızın devamını dilerim.Allah sizden razı olun...:)

MEHMET KOÇAK   { 12.02.2013 }

ali bey ben birkaç gün sonra konyaya (15.02.2013 gibi ) gelmeyi düşünüyorum. ney üflemeyi bilmiyorum ama ney e karşı ilgim hayranlığım 3 senedir devam ediyor konyaya geldiğimde bir ney alıp ney le hem hal olmak istiyorum. ama ben geldim ney istiyorum deyip ney almak ne kadar doğrudur bilemiyorum. okuduklarımdan öğrendiğim neyin sahibine uygunluğunun önemli olduğu . ney illa sahibine uygun yapılmalımı yoksa yapılmış uygun bir ney almakta aynı şeymi bilemiyorum yardımınızı istiyorum . birde ortalama ney ücretleri nekadardır bilgi verirseniz çok sevinirim.

murat turan   { 14.01.2013 }

Merhaba, Konyaya giden bir arkadaşımdan rica etmiştim. Sizden bir ney almıştı. Arka deliğinin açtırılması gerekiyor. SAğ elim aşağıda üflüyorum. Deliği ben açabilir miyim, size mi göndermem gerekir? Yardımcı olabilir misiniz?

1 2 3 »
Copyright © 2010 neykonya.com - Ali Erol
Tasarım: Ömer Uysal
Yazılım: Berat Çarşı